Κοινή Συνεδρίαση Εκλεκτορικού Σώματος – Γενικής Συνέλευσης

ΑΝΑΡΤΗΤΕΑ  ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΑ  ΘΕΜΑΤΑ (ΕΚΛΟΓΕΣ – ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ  ΜΕΛΩΝ  ΔΕΠ)
ΚΟΙΝΗ   ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ   ΕΚΛΕΚΤΟΡΙΚΟΥ   ΣΩΜΑΤΟΣ   ΚΑΙ   ΓΕΝΙΚΗΣ   ΣΥΝΕΛΕΥΣΗΣ   ΕΚΛΟΓΗΣ-ΕΞΕΛΙΞΗΣ   ΜΕΛΩΝ   ΔΕΠ

• (2024-04-02): Πρόσκληση στη κοινή Συνεδρίαση του Εκλεκτορικού Σώματος για τον ορισμό Τριμελούς Εισηγητικής Επιτροπής για την εκλογή Καθηγητή στη βαθμίδα του Αναπληρωτή Καθηγητή με γνωστικό αντικείμενο «Εντατική Θεραπεία Παίδων» του Τομέα Μητέρας-Παιδιού.

• (2024-04-02): Πρόσκληση στη κοινή Συνεδρίαση του Εκλεκτορικού Σώματος και της Συνέλευσης της Ιατρικής Σχολής, η εκλογή νέου μέλους Δ.Ε.Π. στη βαθμίδα του Αναπληρωτή Καθηγητή της Ιατρικής Σχολής του Πανεπιστημίου Κρήτης του Τομέα Νευρολογίας και Αισθητηρίων Οργάνων με γνωστικό αντικείμενο «Νευροχειρουργική».

• (2024-04-02): Πρόσκληση στη κοινή Συνεδρίαση του Εκλεκτορικού Σώματος και της Συνέλευσης της Ιατρικής Σχολής του Πανεπιστημίου Κρήτης για την εκλογή μέλους Δ.Ε.Π στη βαθμίδα του Καθηγητή πρώτης βαθμίδας της Ιατρικής Σχολής του Πανεπιστημίου Κρήτης στον Τομέα Εργαστηριακής Ιατρικής με γνωστικό αντικείμενο «Μικροβιολογία - Ανθρωποζωονόσοι».

• (2024-04-02): Πρόσκληση στη κοινή συνεδρίαση του Εκλεκτορικού Σώματος και της Συνέλευσης για την Εκλογή Καθηγητή στη βαθμίδα του Καθηγητή πρώτης βαθμίδας με γνωστικό αντικείμενο «Παιδιατρική-Παιδοπνευμονολογία» στον Τομέα Μητέρας-Παιδιού.

• (2024-04-02): Πρόσκληση στη κοινή συνεδρίαση του Εκλεκτορικού Σώματος και της Συνέλευσης για την Εκλογή Καθηγητή στη βαθμίδα του Καθηγητή πρώτης βαθμίδας με γνωστικό αντικείμενο «Παθολογική Ανατομική» στον Τομέα Μορφολογίας.

• (2024-03-28): Πρόσκληση στη κοινή Συνεδρίαση του Εκλεκτορικού Σώματος και της Συνέλευσης της Ιατρικής Σχολής του Πανεπιστημίου Κρήτης για την εκλογή μέλους Δ.Ε.Π στη βαθμίδα του Καθηγητή πρώτης βαθμίδας της Ιατρικής Σχολής του Πανεπιστημίου Κρήτης στον Τομέα Μητέρας - Παιδιού με γνωστικό αντικείμενο «Παιδιατρική με έμφαση στην Παιδοκαρδιολογία».

• (2024-03-28): Πρόσκληση στη κοινή Συνεδρίαση του Εκλεκτορικού Σώματος και της Συνέλευσης της Ιατρικής Σχολής του Πανεπιστημίου Κρήτης για την εκλογή μέλους Δ.Ε.Π στη βαθμίδα του Καθηγητή πρώτης βαθμίδας της Ιατρικής Σχολής του Πανεπιστημίου Κρήτης στον Τομέα Εργαστηριακής Ιατρικής με γνωστικό αντικείμενο «Κλινική Χημεία».